Galena Biopharma: The recruitment to PII-III has been stopped

This study is ongoing, but not recruiting participants.nabor.png

Nábor pacientek do PII – PIII studie výzkumu imunoterapie NeuVax, rakoviny prsu HER 2- společnosti Galena Biopharma byl zastaven. Studie a výzkum samozřejmě probíhají dál. Nicméně jsem svůj podíl v Galena Biopharma před rokem a půl prodal pro ztrátu důvěry v insiders a peníze převedl do výzkumu RNAi Dr. Craig Mello. Určitě bych byl ale samozřejmě rád, pokud bych se nakonec u Gale mýlil. Imunoterapie se zatím ukazuje jako příliš složitá, což RNAi je možná dalece víc. Samozřejmě o to víc je třeba investic a odhalit slepé cesty. Pro bližší info využijte SZ na mém FB profilu nebo můj mail. 

Locations

United States, California
St. Jude Medical Center, Virginia K. Crosson Cancer Center
Fullerton, California, United States, 92801
Contact: Teresa Olea, RN     714-446-5364     teresa.olea@stjoe.org
Principal Investigator: William Lawler, MD
South Orange County Surgical Medical Group
Laguna Hills, California, United States, 92653
Contact: Tracy Bessette     949-457-7900     tbessette@socsmgresearch.com
Principal Investigator: Kenneth Deck, MD
Cedars-Sinai Medical Center Samuel Oschin Comprehensive Cancer Institute
Los Angeles, California, United States, 90048
Contact: Suzanne Cabriales, MSN, OCN     310-248-6733     swains@cshs.org
Principal Investigator: William Audeh, MD
University of Southern California/Norris Cancer Hospital
Los Angeles, California, United States, 90033
Contact: Zeno Ashai     323-865-0463     zeno.ashai@med.usc.edu
Principal Investigator: Augustin Garcia, MD
Hoag Memorial Hospital Presbyterian, Hoag Institute for Research and Education
Newport Beach, California, United States, 92658
Contact: Robin Ellis, RN, CCRC     946-764-5543     robin.ellis@hoaghospital.org
Principal Investigator: Andrea Stebel, MD
Moores UC San Diego Cancer Center (UCSD)
San Diego, California, United States, 92093
Contact: Jillian McCarthy     858-822-4516     jmccarthy@ucsd.edu
Principal Investigator: Richard Schwab, MD
University of California, San Francisco (UCSF), Hellen Diller Family Comprehensive Cancer Center
San Francisco, California, United States, 94115
Contact: Stephanie Gee     415-353-7857     GeeS@cc.ucsf.edu
Principal Investigator: Michelle Melisko, MD
United States, Colorado
University of Colorado Cancer Center, Anschutz Medical Campus
Aurora, Colorado, United States, 80045
Contact: Tiffany Colvin     720-848-0664     tiffany.colvin@ucdenver.edu
Principal Investigator: Virginia Borges, MD
United States, Connecticut
Stamford Hospital, Bennett Cancer Center
Stamford, Connecticut, United States, 06904
Contact: Mary Miller     203-964-8472     mmiller@stamhealth.org
Principal Investigator: Paul Weinstein, MD
United States, Florida
Cancer Specialists of North Florida (ICON)
Jacksonville, Florida, United States, 32256
Contact: Melissa Rammage, MS, RPh     904-519-2731     melissa.ramage@cancerspecialistsnf.com
Principal Investigator: Suprith Badarinath, MD
MD Anderson Center-Orlando health
Orlando, Florida, United States, 32806
Contact: Monica Drouillard, RN     321-841-2285     monica.drouillard@orlandohealth.com
Principal Investigator: Nikita Shah, MD
Florida Cancer Research Institute (Florida Cancer Care)
Plantation, Florida, United States, 33317
Contact: Dina Hussein, RN, MSN     954-582-1850     crc@flcancercare.com
Principal Investigator: Elizabeth Tan-Chiu, MD
H.Lee Moffitt Cancer Center and Research Institute
Tampa, Florida, United States, 33612
Contact: Dawn Carney     813-745-1807     dawn.carney@moffitt.org
Principal Investigator: Hatem Soliman, MD
United States, Illinois
Northwestern University Feinberg School of Medicine, Lynn Sage Comprehensive Breast Center
Chicago, Illinois, United States, 60611
Contact: Jacqueline S. Jeruss, MD, PhD     312-503-4236     j-jeruss@northwestern.edu
Principal Investigator: Jacqueline S. Jeruss, MD, PhD
United States, Kansas
Cancer Center of Kansas
Wichita, Kansas, United States, 67214
Contact: Susan Stockton, RN,OCN     316-613-4318     susan.stockton@cancercenterofkansas.com
Principal Investigator: Shaker Dakhil, MD
United States, Kentucky
James Graham Brown Cancer Center, University of Louisville
Louisville, Kentucky, United States, 40202
Contact: Belma Kantardzic     502-852-7997     bnkant01@louisville.edu
Principal Investigator: Elizabeth Riley, MD
United States, Louisiana
Mary Bird Perkins Cancer Center
Baton Rouge, Louisiana, United States, 70809
Contact: Donna Holmes     225-215-1185     dholmes@marybird.com
Principal Investigator: Derrick W Spell, MD
United States, Maryland
Center of Cancer and Blood Disorders (VEEDA network)
Bethesda, Maryland, United States, 20817
Contact: Christine DiSilvestre, RN,BSN     301-571-2016     cdisilvestre@ccbdmd.com
Principal Investigator: Ralph Boccia, MD
United States, Massachusetts
Beth Israel Deaconess Medical Center
Boston, Massachusetts, United States, 02215
Contact: David Avigan, MD     617-667-9920     davigan@bidmc.harvard.edu
Principal Investigator: David Avigan, MD
Lahey Clinic Department of Hematology and Oncology
Burlington, Massachusetts, United States, 01805
Contact: Kori Hesse     781-744-3071     kori.hesse@lahey.org
Principal Investigator: Corrine Zarwan, MD
United States, New York
Eastchester Cancer Care Center
Bronx, New York, United States, 10469
Contact: Karen Hoffman, MD     718-732-4029     karen@eastchestercenter.com
Principal Investigator: Anthony Hoffman, MD
Weill Cornell Medical College
New York, New York, United States, 100665
Contact: Ellen Chuang, MD     212-821-0644     elc2007@med.cornell.edu
Principal Investigator: Ellen Chuang, MD
United States, North Carolina
Carolinas Hematology Oncology Associates (CHOA)
Charlotte, North Carolina, United States, 28203
Contact: Ashley Strength     704-355-2000     ashley.strength@carolinashealthcare.org
Principal Investigator: Steven A Limentani, MD
United States, North Dakota
St. Alexius Medical Center, Mid Dakota Clinic, PC
Bismarck, North Dakota, United States, 58501
Contact: Julie Wetzstein, CCRC     701-530-6960     jwetzstein@primecare.org
Principal Investigator: Jayaram Bharadwaj, MD
United States, Ohio
Seidman Cancer Center of University Hospital Case Western
Cleveland, Ohio, United States, 44106
Contact: Joseph Baar, MD     216-844-8571     joseph.baar@Uhhospitals.org
Principal Investigator: Joseph Baar, MD
United States, Oregon
OHSU Knight Cancer Institute
Portland, Oregon, United States, 97239
Contact: Deirdre Nauman, RN     503-494-3078     naumand@ohsu.edu
Principal Investigator: Steve Chui, MD
United States, Pennsylvania
Conemaugh Memorial Hospital-Memorial Medical Center
Johnstown, Pennsylvania, United States, 15905
Contact: Gerard Garguilo, MD     814-539-6797     ggargui@conemaugh.org
Principal Investigator: Gerard Garguilo, MD
Univerity of Pittsburgh Medical Center (UPMC) Cancer Center
Pittsburgh, Pennsylvania, United States, 15232
Contact: Brenda Steele     412-641-2281     steebx@upmc.edu
Principal Investigator: Adam Brufsky, FACP, MD PhD
United States, Texas
UT Southwestern Medical Center / Simmons Comprehensive Cancer Center
Dallas, Texas, United States, 75390
Contact: Damaris Dotson     214-648-4981     damaris.dotson@utsouthwestern.edu
Principal Investigator: Barbara Haley, MD
Brooke Army Medical Center (now SAMMC)
Ft. Sam Houston, Texas, United States, 78234
Contact: Karen L Escamilla, BSN, RN     210-916-4837     karen.l.arrington.ctr@us.army.mil
Principal Investigator: Nathan M. Shumway, MD, FACP
University of Texas MD Anderson Cancer Center
Houston, Texas, United States, 77030
Contact: Sara E Stassen     713-792-2362     SEStassen@mdanderson.org
Principal Investigator: Elizabeth A Mittendorf, MD, FACP
Baylor College of Medicine
Houston, Texas, United States, 77030
Contact: Laura R O’Rosky, BS     713-798-1975     orosky@bcm.edu
Principal Investigator: Mothaffer Rimawi, MD
United States, Virginia
Virginia Cancer Specialists
Fairfax, Virginia, United States, 22031
Contact: Karin Choquette     703-208-3174     karin.choquette@usoncology.com
Principal Investigator: Nicholas Robert, MD
Penninsula Cancer Institute
Newport News, Virginia, United States, 23601
Contact: Ora Mae Jackson     757-534-5565     oramae.jackson@rivhs.com
Principal Investigator: Guy Tillinghast, MD
United States, Washington
Swedish Cancer Institute Research
Seattle, Washington, United States, 98104
Contact: Sarah Fanizzi     206-386-2444     sarah.fanizzi@swedish.org
Contact: Henry Kaplan, MD     206-215-3086     SwedishCancerResearch@swedish.org
Principal Investigator: Henry Kaplan, MD
Multicare Health System-Research Institute
Tacoma, Washington, United States, 98405
Contact: Christine Goetz     253-403-7193     christine.goetz@multicare.org
Principal Investigator: Yoshio Inoue, MD
United States, Wisconsin
Medical College of Wisconsin Department of Surgery Froedtert Hospital and Cancer Center
Milwaukee, Wisconsin, United States, 52336
Contact: Tina WF Yen, MD, MS     414-805-5495     tyen@mcw.edu
Principal Investigator: Tina W Yen, MD,MS
Bulgaria
Central Onco Hospital
Plovdiv, Bulgaria, 4002
Contact: Olga Mateva     359 32 990 007     olga_mateva@yahoo.com
Principal Investigator: Velko T Minchev, MD
Tsaritsa Yoanna – ISUL
Sofia, Bulgaria, 1527
Contact: Radoslava Ilieva     359 2 943 22 29     radoslava_ilieva@abv.bg
Principal Investigator: Asen P Dudov, MD, PhD
Serdika
Sofia, Bulgaria, 1303
Contact: Magdalena Mratsendova     359 2 488 99 91     ctimcheva12@gmail.com
Principal Investigator: Constanta Timcheva, MD, PhD
Veliko Tarnovo
Tarnovo, Bulgaria, 5000
Contact: Miroslava Gancheva     359 62 620 249     onkovt@abv.bg
Principal Investigator: Mariya Racheva, MD
Canada, Alberta
Cross Cancer Institute
Edmonton, Alberta, Canada, T6G1Z2
Contact: Noor Khattak     780 577 8072     noor.khattak@albertahealthservices.ca
Principal Investigator: Julie P Hiller, MD
Canada, Ontario
Health Sciences North Cancer Centre
Sudbury, Ontario, Canada, P3E 5J1
Contact: Susan Arkilander     705 522 6237 ext 2403     sarkilander@hsnsudbury.ca
Principal Investigator: Andrew Robinson, MD
Sunnybrook Research Institute
Toronto, Ontario, Canada, M4N 3M5
Contact: Carolyn Lim     416 480 5000 ext 7219     carolyn.lim@sunnybrook.ca
Principal Investigator: Kathleen Pritchard, MD
Sunnybrook Research Institute, Healthsciences Centre
Toronto, Ontario, Canada, M4N 3M5
Contact: Carolyn Lim     +1 416.480.5000 ext 7219     carolyn.lim@sunnybrook.ca
Principal Investigator: Kathleen Pritchard, MD
Canada, Quebec
Hospital Charles LeMorne
Greenfield Park, Quebec, Canada, J4V 2H1
Contact: Veronique Machabee     450 466 5000 ext 3226     veronique.machabee@rrsss16.gouv.qc.ca
Principal Investigator: Catherine Prady, MD
Hungary
Hetenyi Geza Hospital, Department of Oncology
Szolnok, Jasz-Nagykun-Szolnok, Hungary, H-5000
Contact: Aniko Eke     3-56/503-603 ext. 3321     eke.aniko@teletechnik.hu
Principal Investigator: Tibor Csoszi, MD
Szent Margit Hospital, V. Department of Internal Medicine, Oncology
Budapest, Hungary, H-1032
Contact: Zsuzsanna Toth     36 1 250 2420     zsuzsanna.toth@coordination.hu
Principal Investigator: Katalin Boer, MD
Israel
Rabin Medical Centre
Petach Tikva, Israel, 49100
Contact: Gal Medalia     972 2 9378076     galmed@clalit.org.il
Principal Investigator: Solomon Stemmer, MD
Kaplan Medical Centre
Rehovot, Israel, 76100
Contact: Yael Shaked     972 8 9441006     yaelsha@clalit.org.il
Principal Investigator: Noa Efrat, MD
Sheba Medical Centre
Tel Hasomer, Israel, 52621
Contact: Yula Hadzaev     972 3 3 5307035     yula.hadzaev@sheba.health.gov.il
Principal Investigator: Bella Kaufman, Professor
Romania
Teo Health SA (Saint Constantin Private Hosptial
Brasov, Brasov County, Romania
Contact: Adela Banu     00 40 268 300 326     adela.banu@spitalulsfconstantin.ro
Principal Investigator: Eugeniu Banu, MD
SC Medisprof SRL, Department of Medical Oncology
Cluj-Napoca, Cluj County, Romania
Contact: Amalia Danila     00 40 264 439 270     amaliadanila@medisprof.ro
Principal Investigator: Adrian Udrea, MD
Oncolab SRL
Craiova, Dolj County, Romania
Contact: Denis Diaconescu     00 40 251 531 088     denis.diaconescu@yahoo.com
Principal Investigator: Dan Lungulescu, MD
Filantropia Clinical Hospital, Obstetrics and Gynaecology Department
Bucharest, Sector 1, Romania
Contact: Dragos Median     00 40 213 188 937     dragos.median@gmail.com
Principal Investigator: Gheorghe Peltecu, MD
Coltea Clinical Hospital, Oncology Department
Bucharest, Romania
Contact: Ileana Raluca Patru         raluca.patru@gmail.com
Principal Investigator: Ciprian Aldea
Bucharest Universtiy Emergency Hosptial, Oncology Department
Bucharest, Romania
Contact: Diana Chetroiu     00 40 213 11 55 51     diachet83@yahoo.com
Principal Investigator: Dan C Jinga, MD
Russian Federation
N.N. Blokhin Russian Cancer Research Center
Moscow, Russian Federation, 115478
Contact: Nino Chkhikvadze     8(903)122 3718     ninochkhi@mail.ru
Principal Investigator: Igor K Vorotnikov, Professor
N.N. Blokhin Russian Cancer Reserach Center
Moscow, Russian Federation, 115478
Contact: Lidia Neiyubina, MD     8(495)324 6240     lydia.a.n@yandex.ru
Principal Investigator: Lidia Neiyubina, MD
Research Institute of Oncology
St Petersburg, Russian Federation, 197758
Contact: Marina Baeva     8(921)634 6080     marina-mammolog@mail.ru
Principal Investigator: Olga Ivanova, MD
Leningrad Regional Oncology Center
St. Petersburg, Russian Federation, 188663
Contact: Tatiana V Potetyruina     8(921)940 1543     pottat@mail.ru
Principal Investigator: Dmitriy Krasnozhon, MD
St. Petersburg Clinical Hospital/Russian Academy of Sciences
St. Petersburg, Russian Federation, 194017
Contact: Anna Buiniakova, MD     8(812)293 9087     anna.bnk@mail.ru
Principal Investigator: Anna Buiniakova, MD
Stavropol Regional Clinical Oncology Center
Stavropol, Russian Federation, 355047
Contact: Philipp Scherbinin     8(4712)547834     philippstav@gmail.com
Principal Investigator: Natalia Levchenko, MD
Ukraine
Clinical Diagnostics Center
Simferopol, Autonomous Republic of Crimea, Ukraine, 95000
Contact: Amdiev Selim     38 066 2112880     amdiev@mail.ru
Principal Investigator: Bekir Dzhelialovych Seferov, MD
Kryvyi Rih Oncology Center/Dnipropetrovsk Regional Council, Department of Chemotherapy
Kryvyi Rih, Dnipropetrovsk Region, Ukraine, 50000
Contact: Natalia Lymar     38 0675 849195     natalya.lymar55@yandex.ru
Principal Investigator: Hryhorii Anatoliiovych Adamchuk, MD
Mariupol City Interdistrict Oncology Center, Surgery Department #2
Mariupol, Donetsk Region, Ukraine, 87500
Contact: Dudarovska Hanna     8 0629 347517     dudarovska@rambler.ru
Principal Investigator: Serhij Petrovych Voloshyn
Kharkiv Regional Clinical Oncology Center, Day Care Unit
Kharkiv, Kyivskyi District, Ukraine, 61070
Contact: Natalia Krizhanivska     38 050 820 6544     natali.krz@gmail.com
Principal Investigator: Yurii Oleksiiovych Vinnyk, MD
Zakarpattia Regional Clinical Oncology Center, Department of Chemotherapy
Uzhhorod, Zakarpatskiy Region, Ukraine, 88014
Contact: Laponog Luidmila     3803 126 17056     onkotrial@mail.ru
Principal Investigator: Andrii Vasyliovych Rusyn
Chernihiv Regional Oncology Center, Department of Mamology
Chernihiv, Ukraine, 14029
Contact: Bardakov Hryhorii     38046 2259049     bhrygoriy@yahoo.com
Principal Investigator: Serhii Eduardovych Polenkov, MD
Chernivtsi Regional Clinical Oncology Center, Day Care Unit
Chernivtsi, Ukraine, 58013
Contact: Hontsa Iryna     (0372)547650     iryna.hontsa@gmail.com
Principal Investigator: Anatolii Oleksandrovych Hontsa, MD
Dnipropetrovsk City Multispecialty Clinical Hospital #4/Dnipropetrovsk Regional Council, Department of Chemotherapy
Dnipropetrovsk, Ukraine, 49102
Contact: Maltseva Lubov     38(0562)585372     oncology@dsma.dp.ua
Principal Investigator: Ihor Mykolaiovych Bondarenko, MD
Donetsk Regional Antitumor Center, Oncosurgery Department #2
Donetsk, Ukraine, 83000
Contact: Ihor Diedakov     380 623 867468     drrost2@gmail.com
Principal Investigator: Alieva Svitlana Oktaivna, MD
Ivano-Frankivsk Regional Oncology Center, Clinical Center for Mastology with Urology Wards
Ivano-Frankivsk, Ukraine, 76000
Contact: Teren Tetyana     380 342 775477     teren70@inbox.ru
Principal Investigator: Ipolyt Yuliiovych Kostinskyi
Khmelnytskyi Regional Oncology Center
Khmelnytskyi, Ukraine, 29009
Contact: Drobner Hanna     38(0382)654859     drobdoc2007@mail.ru
Principal Investigator: Ihor Hariiovych Drobner, MD
Kirovohrad Regional Oncology Center, Department of Mammology
Kirovohrad, Ukraine, 25031
Contact: Andriy Gardashnikov     066 081 5334     a_gardashnikov@ukr.net
Principal Investigator: Kostiantyn Volodymyrovych Yarynich, MD
Volyn Regional Oncology Center, Department of Oncochemotherapy
Lutsk, Ukraine, 43018
Contact: Spetruk Sergij     380 332 260769     serg.onko@gmail.com
Principal Investigator: Orest Petrovych Andrusenko
Odesa Regional Clinical Hospital, Center for Mastology
Odesa, Ukraine, 65117
Contact: Batyuk Liliya     38(048)755 8339     odessaunblin@yandex.ua
Principal Investigator: Olkesandr Andriiovych Berzoi, MD